Siłownia

Jak osiągnąć lepsze wyniki?

Poświęć tyle samo uwagi swojemu odżywianiu, co treningowi, jeśli nie więcej, bo wyznaczanie celu tylko w jednym obszarze życia jest jak wiosłowanie łodzią z jednym wiosłem, nigdzie cię nie zaprowadzi. Zaufaj mi na tym: jeśli twój cel jest napędzany próżnością w ogóle, czyli chcesz zmienić swój wygląd fizyczny, odżywianie będzie brakującym kluczem, który albo czyni lub łamie cię.

Pokochaj proces

Wiele razy dostajemy zawinięte w wyniku końcowym i brakuje nam świat dzieje się wokół nas teraz. Podróż, którą odbywasz jest tak samo ważna jak wynik końcowy, jeśli nie ważniejsza moim zdaniem. Zmagania, przez które przechodzimy, kształtują nas i czynią nas tym, kim jesteśmy, często uczymy się kochać ciężką pracę.

Czy uważasz, że Michael Jordan bał się ciężkiej pracy? A może Arnold Schwarzenegger? Nie, oni zrozumieli drogę, którą trzeba było przejść, aby stać się legendarnym, aby stanąć ponad wszystkimi innymi w swoim sporcie. Jeśli chcesz być najlepszy w swojej dziedzinie przynajmniej wymienione w tym samym zdaniu trzeba być skłonny do pracy dla niego i kochać pracę robisz, aby się tam dostać.

Teraz rozumiem, że jesteśmy rozdawane różne karty genetyczne. Niektórzy z nas byli wielkimi genetycznymi zwycięzcami loterii, inni nie tak bardzo. Ale wszyscy coś wygraliśmy, duże łydki, małe talie, szerokie ramiona dostajemy punkt wszyscy odeszli z czymś. Nieważne, czy jesteś genetycznie błogosławiony czy przeklęty, nie pozwól, aby twoja genetyka ograniczała to, jak ciężko jesteś gotów pracować, aby zdobyć to, czego chcesz.

Nie przejmuj się tym, jak duży lub chudy jest każdy inny, co nie ma nic wspólnego z tobą i twoimi celami. Nie dziedziczymy ciężkiej pracy i poświęcenia. To jest coś, co wszyscy mamy zdolność do uzyskania niezależnie od genetyki. To do ciebie należy nadrobienie tej różnicy; nie możesz winić mamy i taty za swoje braki, jeśli chodzi o twoją sylwetkę.

W sporcie fitness i kulturystyki porażka jest dobrą rzeczą. Pomyśl o tym w kategoriach treningowych, „trening do porażki” pchając swoje ciało fizyczne do granic możliwości, aby wymusić zmiany i wzrost na lepsze. W moim życiu nauczyłem się o wiele więcej z porażki niż z wygranej. Jasne, że zawsze chcemy być najlepsi i wygrywać, ale nie zawsze tak się dzieje.

Porażka pozwala nam zobaczyć, gdzie mamy braki; czasami musimy zrobić mały krok do tyłu, aby zrobić ogromny krok do przodu. Nieważne czy to w fitnessie czy w życiu, nie możesz pozwolić, aby strach sparaliżował cię do nie podejmowania prób. Strach przed niewiedzą jest o wiele gorszy niż strach przed porażką, nie chcesz spojrzeć wstecz na swoje życie życząc i mówiąc o tym, co mogło być. Życie polega na podejmowaniu szans i iść po swoje marzenia, nie pozwól, aby strach przed czymkolwiek powstrzymał cię od tego, czego naprawdę pragniesz.

Bez względu na to, czy masz karierę w fitness, chcą mieć jeden, lub po prostu kocham pracy na zewnątrz … można wziąć te 7 wskazówek i zastosować je do prawie każdego obszaru swojego życia, a oni pomogą Ci w drodze do sukcesu. Jeśli zabierzesz coś z tego artykułu, po prostu pamiętaj, że nie boisz się porażki i ciężko pracujesz naprawdę opłaca się w końcu.