Miłość

Jak wyleczyć złamane serca

Nadszedł czas, aby się wyprostować. Przycisk resetowania istnieje w naszych sercach. Pojawia się on wtedy, gdy potrzebujemy zmiany. Możemy wybrać naszą postawę, ponownie docenić siebie i polegać na wartości własnej. Miłość może jeszcze się nie skończyła…a może już jest. Możesz uhonorować miłość, którą czujesz, a jednocześnie pożegnać się z nią.

Oto wskazówki, które pomogą ci wyleczyć się ze złamanego serca

Pozwól sobie poczuć

Pierwszym krokiem do uzyskania nad nikim jest pozwolić sobie poczuć ból straty. Pozwól sobie poczuć dobre wspomnienia, złe, itp. Pozwól sobie być człowiekiem i robić ludzkie rzeczy. Pozwól sobie być wolnym od osądu. To było kiedyś dla ciebie ważne, wszechogarniające nawet, ale musisz w końcu pozwolić temu odejść.

Żałoba zajmuje swój czas. Nie ma linii czasu. Nie ma żadnego rymu ani powodu, by wchodzić i wychodzić z twojego życia. Możesz czuć się ponad to, aż pewnego dnia piosenka z tą osobą pojawi się w radiu. Wtedy musisz się zatrzymać i płakać w samochodzie. Takie rzeczy się zdarzają. Ale nie definiują nas.

Kochałaś. Uznaj to. Dobrze jest kochać. Dobrze jest próbować nowych rzeczy. Życie jest pełne zwrotów i zakrętów z lekcjami do nauczenia się. Musisz pozwolić sobie poczuć przez ból serca, aż zobaczysz światło na końcu tunelu. Nawet jeśli nienawidzisz tego, że kochałeś, to nadal istnieje. To wciąż się stało. I na razie jest to część ciebie. To nie znaczy, że tylko dlatego, że związek jest skończony, że jesteś ponad. Jesteś po prostu na nowej ścieżce.

Miłość też nie musi być skończona. Możesz zacząć od nowa, gdy będziesz gotowy po doświadczeniu straty.