Miłość

Jak znaleźć prawdziwą miłość?

Kiedy zdobędę mężczyznę, którego pragnę? Jak znajdę miłość, której pragnę? Większość słyszy te pytania codziennie.

Słuchałem znajomego, który mówił, że chce iść na ryby. Pogoda jest piękna, idealny czas, aby pojechać na wieś, znaleźć strumień lub jezioro i rzucić linię we wczesnym świetle poranka. To były prawie dokładnie jego słowa. Kiedy rozmawiał z kilkoma innymi osobami wokół nas, zacząłem dryfować. Mówił o różnych przynętach, które miał, o swoich nowych butach do woderów i o swoim kiju. Miał nawet swój stary szczęśliwy kapelusz, który chronił go przed słońcem Arizony.

Zacząłem myśleć o miłości i o jednym z moich klientów, który mówił, że ciężko go znaleźć. Dotarło do mnie, że miłość ma wokół siebie tę magiczną obecność. Myślę, że czasami myślimy, że dobra wróżka dostarcza ją jak życzenie. To prawda, że jest to dar od Boga. Jednak niektórzy z nas pojawiają się w miłości bez narzędzi, aby ją rozpoznać, złapać, rozwinąć i pomóc jej rosnąć. To tak jakbyśmy próbowali łowić ryby bez przynęty, wędki, a może i bez strumienia.

Jakie są więc właściwe narzędzia, aby złapać miłość?

Szacunek do samego siebie

Jeśli nie wierzysz w siebie lub nie traktujesz swojego ciała i życia z szacunkiem, to nikt inny tego nie zrobi. Kiedy czytam mężczyznę, który kocha kobietę, pokazuje mi, że jest ona atrakcyjna fizycznie, ale także to, jak żyje – jej zainteresowania, umiejętności, cele itp. są główną częścią atrakcji.

Potrafię też stwierdzić, kiedy on jej nie szanuje; kiedy są powtarzające się schematy – on ciągle zdradza, a ona go odbiera. On traktuje ją źle, a ona bardziej martwi się o to, kiedy następnym razem do niej zadzwoni, niż o to, jakim jest kumplem. To właśnie wtedy faceci mówią: „Big turnoff!”.

Wygląd i osobowość

Kobieta nie musi być szczupła czy piękna jak gwiazda filmowa. Istnieje tyle typów urody dla mężczyzn, ile jest typów mężczyzn i kobiet. Mówię o dbaniu o siebie: czysty, schludny, ubrany odpowiednio do okazji. Wszyscy mamy dobre strony; włóż trochę czasu w swój wygląd. Jeśli chodzi o osobowość, mężczyźni i kobiety chcą, aby ludzie ich słuchali i uśmiechali się do nich. Lubią też widzieć, jak partner traktuje innych wokół nich z godnością i życzliwością – to jest wielki turn-on! Panie i mężczyźni zarówno honorują innych ludzi przez słuchanie i uczenie się o nich. Ktoś, kto mówi o sobie nieustannie jest nieatrakcyjny, aby powiedzieć co najmniej. Wydaje się, że czasami podstawowa grzeczność stała się drugorzędna w stosunku do bycia bezpośrednim, mówienia tego, co czujemy i stania w obronie własnej. To tak, jakbyśmy nie wiedzieli, jak się socjalizować bez tego, że wszystko kręci się wokół „mnie”.

Skończ z grami randkowymi

Odrobina tajemnicy jest wspaniała. To utrzymuje iskrę dzieje. Grając ciężko, aby uzyskać, zawsze będąc wymijającym zamiast mieć dobrą rozmowę „oczyszczającą powietrze”, cóż, to się starzeje. Nie bierz tego od swoich randek i nie rób tego swoim randkom. Bądź dorosły. Uczono mnie: „Utrzymuj swoją stronę ulicy w czystości”. Co to znaczy? Nie rób niczego, czego nie chciałbyś, aby zrobiono tobie.

Szukaj dostępnych partnerów

Duch nigdy nie osądza ludzi; jednak nie musisz iść na każde wydarzenie, na które jesteś zaproszony. Granice są bardzo luźne, jeśli chodzi o to, czym jest zaangażowanie. Jeżeli kobieta mieszka z mężczyzną, ale nie jest jego żoną, to czy są oni zaangażowani? Cóż, tylko oni wiedzą, jakie są intencje. Jednak jeśli szukasz dobrego związku z długotrwałym potencjałem, jednym z najuboższych miejsc, aby go znaleźć, jest osoba, która jest zaangażowana w kogoś innego. Spowoduje to ból w miejscach, o których nawet nie wiedziałeś, że masz.