Psychologia Samodoskonalenie

Potrzeba wewnętrznych zmian

Poniżej znajdziesz fragment artykułu, zatytułowanego „Inner Changes Bring Outer Changes”.

Artykuł został napisany kilka lat temu. Jest to krótki artykuł, który podkreśla potrzebę wewnętrznych zmian, aby stworzyć zewnętrzne zmiany w twoim życiu.

Zmiana zaczyna się wewnątrz ciebie. Musisz zmienić swoje myślenie i nawyki, jeśli chcesz stworzyć zmiany w swoim życiu.

Tworzenie zmian w swoim życiu, zmian, których naprawdę chcesz, wymaga, abyś naśladował zmiany, a nie tylko czekał na to, że wydarzą się kiedyś w przyszłości. Dotyczy to zarówno osobistych zmian w życiu, jak i zmian w Twoim otoczeniu.

Jak w przypadku większości artykułów na temat rozwoju osobistego, musisz przeczytać artykuł kilka razy i zbadać idee i myśli, które pojawiają się w twoim umyśle.

Często myślenie i analizowanie tego, co czytasz, przynosi ci wgląd i nowe pomysły, a także tworzy zmiany w twoim punkcie widzenia i w sposobie postrzegania rzeczy.

Czasami to, co znajdziesz między wierszami, może mieć dla ciebie ogromne znaczenie i może przynieść ci pomysły, plany i motywację do wprowadzenia pozytywnych zmian w twoim życiu.

Poniżej znajduje się fragment artykułu. Możesz przeczytać cały artykuł podążając za linkiem na dole artykułu.

Wewnętrzne zmiany przynoszą zewnętrzne zmiany

Jakość twojego życia zależy w dużej mierze od jakości twojego życia emocjonalnego i umysłowego.

Jeśli jesteś leniwy, za bardzo się martwisz i boisz się próbować nowych rzeczy, trzymasz się w tym samym miejscu.

Jeśli nie boisz się zmienić swoich wzorców myślenia, Twoje życie wkrótce odpowiednio się zmieni.

Twoje nawykowe myśli, a także zawartość twojego podświadomego umysłu, określają twoje zachowanie oraz sposób, w jaki działasz i reagujesz.

Gdy ty zmieniasz sposób ty czujesz i myśleć o rzeczach, i sposób ty reagujesz ludzie i sytuacje, twój działania i zachowanie zmienia odpowiednio. Te zmiany w tobie, tworzą zmiany w twoim zewnętrznym, zewnętrznym życiu.

Jeśli jesteś typem martwiącym się, prawdopodobnie boisz się zmian i wolisz trzymać się tego samego rodzaju życia, które dobrze znasz.

Widzisz, jak inni ludzie poprawiają swoje życie i osiągają sukces, ale nie podążasz za ich krokami, choć może chciałbyś. Jeśli nic nie zrobisz, zawsze pozostaniesz tam, gdzie jesteś.