Ezoteryka Miłość

Rady dla korzystających z magii miłosnej

Jeśli znalazłeś/znalazłaś się w ciężkiej sytuacji miłosnej, a więc jesteś opuszczona przez partnera, a nadal go kochasz, to na pewno zastanawiasz się nad sposobami odzyskania go. Najlepiej byłoby, abyś na początku spróbowała zwykłych, zwyczajnych sposobów, czyli zwykłą próbę pogodzenia się, wiele par rozstaje się z powodu kłótni, pod wpływem emocji, dlatego przede wszystkim, trzeba porozmawić i zobaczyć, czy jest szansa aby odbudować związek. Chociaż wiadomo, ze są sytuacje, kiedy doszło do zdrady, w takich przypadkach, ciężko jest cokolwiek naprawić. I szczerze mówiąc nie jestem zwolennikiem używania uroków miłosnych w takich przypadkach, ponieważ skoro doszło do zdrady, to lepiej byłoby się po prostu rozejść, ewentualnie zamówić rytuał na przyciągnięcie nowej miłości. Jeśli jednak ktoś jest uparty na skorzystanie z rytuału miłosnego, musi pamietać o kilku rzeczach:

  1. Wybór skutecznego rytualisty

W internecie znajdziecie wiele ogłoszeń z urokami miłosnymi. Należy wybrać wsród tych, który mają najlepsze opinie, wtedy macie większą szansę że rytuał naprawdę zadziała.

2. Wybór odpowiedniego rytuału

Dostępny jest szeroki wybór rytuałow miłosnych, wymienię kilka z nich- urok miłosny na konkretną osobę, rytuał egipski, rytuał wiccański. Sami musicie uznać, który z tych uroków najbardziej Wam odpowiada.

3. Uzbroić się w cierpliwość

To także istotny punkt, magia miłosna nie działa od razu i nie zawsze działa w 100%, a więc po skorzystaniu z uroku miłosnego musicie spokojnie czekać aż przyjdą efekty i stosowac się do wskazówek rytualisty.