Miłość

Relacje

Słyszałem, że relacje są subtelnym tańcem między dwojgiem ludzi, ale myślę, że niektórzy biorą ten sentyment zbyt daleko. Wydaje się, że jest wysyp mężczyzn, którzy nagle przechodzą z ciepłego i zapraszającego, chcąc cię i związek; do bycia „niepewnym”, „zdezorientowanym” i inaczej odległym, odpychając cię.

Brzmi znajomo? Tak mi się wydawało.

Mężczyźni zazwyczaj biorą to, co mogą dostać, a jeśli mogą to dostać bez konieczności oddania lub inaczej zmienić swoje życie, aby zrobić miejsce dla ciebie i ich potrzeb, zrobią to też. Ale to rodzi pytanie, jak oni są w stanie dostać tak wiele, podczas gdy dają tak mało?

To bardzo frustrujące być w związku, gdzie jest to jeden emocjonalny rollercoaster po drugim. Jeden moment jesteś w górę, następny jesteś w dół. W jednej chwili wszystko jest w porządku jak deszcz i myślisz, że róg został odwrócony, a następnie w następnej chwili mówi ci, że nie wie, czego chce. Problem w tym, że on wie czego chce, a także czego nie chce. Jeśli chciałby cię całą, zamek, magazyn i beczkę, i był gotów dać tyle, ile wziął, zrobiłby to do tej pory. Przyznaję, są wyjątki od tej reguły, a czasami facet po prostu potrzebuje szybkiego kopa w tyłek, aby się poruszać, ale ogólnie rzecz biorąc, jeśli jesteś zajęty dawaniem do winy i on bierze, dając więcej nie zmieni tego wzoru.

Jako kobiety jesteśmy wykonawcami … jeśli chcemy czegoś, idziemy po to. Jeśli widzimy problem, naprawiamy go, nawet jeśli oznacza to przełknięcie naszej dumy lub inne kompromisy, aby utrzymać pokój. Zazwyczaj jest to niesamowita cecha, jeśli jest prawidłowo zatrudniona. Kiedy zatrudniony nieprawidłowo, powiedzmy dla faceta, który nie może wydawać się zdecydować, czy jest w lub jeśli jest na zewnątrz, kończy się ustawienie wzór, gdzie czuje się dość swobodnie przyjść i odejść, jak mu się podoba. Jeśli masz zamiar dać, karmisz jego zamiar wziąć. Jeśli pozwolisz mu wejść przez drzwi po tym, jak znowu będzie miał stwardnienie rozsiane, zapraszasz go do wyjścia.

Może ci się nie podobać implikacja twojego własnego zaangażowania w ten cykl, ale mimo wszystko jest to prawda.

Nie zasługujesz na kogoś, kto jest w pobliżu, gdy jest to dla niego wygodne, lub gdy czegoś potrzebuje. Nie zasługujesz na kogoś, kto nagle idzie M.I.A., gdy zaczynasz zajmować się brakiem równowagi lub mówić o ewolucji między wami. Zasługujesz na kogoś, kto będzie dawał, tak konsekwentnie i żarliwie jak ty. Jeśli on tego nie robi, to uwierz mi, że stosowanie tych samych metod nie przyniesie ci innych rezultatów.

Istnieją sposoby, aby pracować sytuację. Możesz go zmienić poprzez wdrożenie zmian w sobie … i jeśli chcesz bardziej dogłębny wgląd w to, jak to zrobić, specyficzne dla Twojej sytuacji, możesz skontaktować się ze mną na czytanie i psychiczny profil kochanka. W międzyczasie, oto kilka ogólnych wskazówek dotyczących radzenia sobie z sytuacją.

Nie pozwól mu nazwać swojego blefu! Jeśli on idzie M.I.A. lub w inny sposób rozwija przypadek „zdezorientowany”, nie rysować linię w piasku, mówiąc, że nie będzie tolerować to, tylko wziąć kilka kroków z powrotem, gdy robi to ponownie, przerysować linię i oczekiwać, że on wziąć cię poważnie tym razem. On nie będzie, i słusznie. Jeśli może uciec z tego zachowania bez odwołania, będzie nadal to robić.

Nie dawaj do błędu. Dobra zasada w każdym związku to nigdy nie dawać więcej niż się dostaje. Jeśli on ledwo może uzyskać dwuzdaniową odpowiedź na e-mail, nie wysyłaj mu tomu. Jeśli on trwa kilka dni, aby powrócić do wiadomości, nie czuj się zobowiązany do odpowiedzi na jego wezwanie, podnosząc na pierwszym pierścieniu, a nawet drugi lub trzeci – co jest dobrym przewodnikiem do …

Nie być łatwo dostępne dla niego cały czas! Jest to szczególnie prawdziwe w przypadku, gdy zdecyduje się zaszczycić cię swoją obecnością po wyrwaniu dywanu spod ciebie. Nie powinieneś czuć się zobowiązany do podjęcia jego komunikacji natychmiast. Nie powinien siedzieć pewnie czując, że wciąż tam jesteś, czekając, gorączkowo czekając na jego telefon lub pojawienie się. Ta arogancja i brak autentycznego strachu przed utratą ciebie faktycznie napędza jego zachowanie.

Jedną rzeczą jest kompromis, to inna rzecz, aby skompromitować się. Możesz usiąść i wziąć to wszystko tam i z powrotem, gorące i zimne postępowanie na brodzie, ale w końcu skończysz posiniaczony i psychicznie, emocjonalnie i fizycznie wyczerpany. Nigdy nie stawiaj relacji z innym ponad tą, którą masz ze sobą. Jeśli nie jesteś traktowany z szacunkiem i uczciwością, nie siedź z założonymi rękami! Musisz być swoim własnym adwokatem.