Ezoteryka

Urok miłosny

Czy czujesz, że harmonia zanika? Czy chcesz ją naprawić i sprawić, by Twój związek znów stał się pięknym miejscem dla Was obojga? W takim razie możesz wypróbować to zaklęcie:

Zacznij w pierwszym dniu woskującego księżyca.

Weź dwie szybko rosnące fasolki i wrzuć je razem do ziemi. Zanim włożysz je do ziemi, wyszepcz do nich swoje imię i imię swojego partnera.

Traktuj je codziennie z miłością. Kiedy zaczną rosnąć, delikatnie spleć ich pnącza, tak aby stały się dwoma zjednoczonymi w jedno. Każdego dnia, gdy będziesz opiekował się roślinami, wizualizuj mocno te rzeczy, które chcesz mieć w swoim związku. Myśl o tym, co będziecie robić lepiej niż do tej pory, mów do swojego partnera w myślach. Wizualizuj mocno, jak szczęśliwi jesteście oboje razem, jak coraz bardziej wzrasta harmonia w waszym związku. Poczuj to tak, jakby działo się to przed Tobą.

Uważaj! Miłość to nie tylko Twoje potrzeby. Pomyśl także o potrzebach swojego partnera, co możesz poprawić, aby wasza miłość rosła? Najczystszą formą miłości jest szacunek wobec partnera i dawanie mu przestrzeni do bycia sobą bez potrzeby zmieniania go.