Ezoteryka

Uroki miłosne sposoby

Magiczne zaklęcie miłosne z owocami

Zaklęcia miłosne często wykorzystuje się do zwiększenia siły przyciągania lub przywołania wymarzonego partnera jabłka i pomarańcze. Są one używane jako ofiary dla bóstw i duchów, ale także jako prezent dla zakochanych. Zanim podarujesz jabłko lub pomarańczę jako prezent, naładuj je swoją energią i intencjami. Trzymaj owoc w obu dłoniach i wizualizuj, jak Twoja miłość i przyciąganie przepływa przez owoc! Wizualizuj z pełną uwagą, jak szczęście i harmonia przepływa między Tobą a partnerem i jak on/ona kocha Cię coraz bardziej. Jeśli Twoja intencja jest czysta, a koncentracja silna, efekt pojawi się wkrótce! Jako owoce miłości możesz użyć wiśni lub truskawek. Jeśli Twój partner nie lubi żadnego z wyżej wymienionych owoców, użyj do tego zaklęcia ciemnej czekolady.

To zaklęcie jest przeznaczone dla tych, którzy są samotni i chcą przyciągnąć do swojego życia odpowiedniego partnera. Jeśli doświadczyliśmy w naszym życiu złego związku (lub związek naszych rodziców nie był dobry), nieświadomie przyciągamy do naszego życia taki rodzaj związku ponownie. Dlatego bardzo ważne jest, abyśmy dokładnie wiedzieli, jakiego partnera chcemy. Prawo rezonansu jest bardzo ścisłe i powinniśmy mądrze sprawić, by działało dla nas, a nie przeciwko nam.

Co będzie Ci potrzebne

Ładna romantyczna kartka, zielona świeca i zapalniczka.

Przygotowania przed rytuałem

Kup ładną i romantyczną kartkę, która dla Ciebie symbolizuje miłość i bycie z kimś zakochanym. Opisz na niej swojego partnera i napisz wszystkie cechy, które chciałbyś, aby posiadał Twój wymarzony partner.

Kiedy zacząć

Zacznij jeden dzień po nowiu księżyca. Każdego dnia, od dnia rozpoczęcia do drugiego piątku, zapal świecę i pozwól jej świecić przez cały czas trwania magii, a następnie zdmuchnij ją.

Wskazówki dotyczące rytuału miłosnego

Przede wszystkim zrelaksuj umysł i spróbuj skupić się na chwili obecnej oraz na celu twojego magicznego działania. Skoncentruj się na karcie, na wymarzonym partnerze, którego pragniesz. Postaraj się jak najmocniej poczuć, jakie to uczucie mieć takiego kochającego partnera u swego boku. Musisz poczuć to tak, jakby on/ona był właśnie teraz z Tobą, trzymając Cię za rękę! Następnie powiedz: „W imię Wenus, bogini miłości, przyjdź do mojego życia!”.

Skup się ponownie na cechach na karcie, spróbuj medytować o nich, pytaj przy każdej z cech „Czy mam ten …(na przykład szacunek)… wobec siebie?”. „Co to znaczy mieć szacunek do samego siebie?” …jeśli to masz, to dobrze, jeśli nie, spróbuj poczuć tę cechę w stosunku do siebie, znajdź sytuację, w której zasługujesz na szacunek, zrozumienie, opiekę. Zrób to z każdą cechą, jedną po drugiej. Następnie zakończ rytuał i zacznij od nowa następnego dnia.

Jak zakończyć rytuał

W drugi piątek spal kartkę, a popiół zakop pod silnym i zdrowym drzewem z potencjałem wzrostu. Zapomnij o zaklęciu i czekaj na wymarzonego partnera.