Miłość Psychologia

Znalezienie bratniej duszy

Francuzi nazywają to un coup de foudre (grom z jasnego nieba). My nazywamy to miłością od pierwszego wejrzenia. Duch Święty nazywa to „spotkaniem bratnich dusz”. Kiedy będziesz gotowy, by znaleźć swoją jedyną, prawdziwą miłość, czy będziesz go znał? Czy będzie coś, co sprawi, że poczujesz, jakbyś znał go od zawsze? A może zlekceważysz uczucie miłości od pierwszego wejrzenia jako żart? Duch mówi, że istnieje jeden idealny towarzysz dla każdej osoby. Ta bratnia dusza znała cię już wcześniej i czeka na ciebie teraz. Być może było to wiele żyć temu, ale wasze dusze przez lata dążyły do odnalezienia siebie nawzajem. Znalezienie siebie nawzajem sprawi, że oboje będziecie kompletni.

Jeśli otworzysz swoje serce na przyjęcie swojej bratniej duszy, możesz poczuć się tak, jakbyś znał tę osobę przez całe życie, mimo że dopiero co się spotkaliście. Masz. Znałeś go przez wieki, a on czekał, aby cię znaleźć, tak jak ty czekałeś, aby go znaleźć. Wasze oczy mogą się rozpoznać; głęboko w oknach waszych dusz pojawi się błysk poznania. Nawet w pierwszych chwilach powitania pojawią się czułe uczucia. Nie będziesz zaślepiony miłością; twoje oczy będą w pełni otwarte na możliwości nowego życia z tą osobą. Nie możesz pomóc, ale czujesz, że jest to coś „przeznaczonego do bycia”. Nie walcz z tym. Nie ma przypadków. Wszystko dzieje się w jakimś celu, maleńkim, jak to może być. Jeśli wpadniesz na nieznajomego na ulicy, to nie jest to przypadek. Cel może być tak mały, jak odwrócenie go lub jej od złej decyzji, ale jest powód. Zachowaj otwarty umysł i otwarte serce przez cały czas. Powitaj każdy „przypadek” jako nową przygodę. To może doprowadzić cię do twojej bratniej duszy.

Miłość nigdy nie umiera. Podobnie jak dusza, obraca się przez koło odrodzenia, szukając osoby, którą straciłeś lub nie znalazłeś w swoim ostatnim życiu. Dla każdego z nas istnieje jedna doskonała dusza. Duch Święty chciał, abyśmy mieli miłość i łączyli się w pary. To, że go nie znalazłeś, nie oznacza, że nie masz celu. Być może twoim celem w tym życiu jest kontynuowanie poszukiwań – szukanie go.

Kiedy już połączysz się ze swoją bratnią duszą, poczujesz się kompletna. Nie ma innego opisu na to. Ta osoba, której szukałeś, jest ostatnim elementem układanki, którą jesteś ty. Razem znajdziecie (i miejmy nadzieję, że zrealizujecie) swój cel na tej drodze Karmy. Razem będziecie spełnieni i będziecie mogli przejść do swojego wyższego celu.

Nie każdy znajduje swoją bratnią duszę. Zbyt wielu ludzi zadowala się „Mr Right Now”, zamiast szukać „Mr Right”. Znalezienie swojej bratniej duszy oznacza zawarcie paktu ze sobą w pewnym momencie w przeszłości, aby znaleźć się w przyszłości. Jak łabędzie, które łączą się w pary na całe życie, bratnie dusze są wieczne. Możemy spędzać czas z innymi, ale nasze serce i dusza będą wołać o osobę, która nas dopełni.

Czasami znalezienie tej osoby oznacza nie tylko poleganie na wierze i otwartości, ale także na pomocy innych. Jeśli nadal szukasz bratniej duszy, która cię dopełnia, zacznij od znalezienia cichej przestrzeni, w której możesz być sam i medytować. Zamknij oczy i skup się na miłości. Poproś miłość, aby znalazła drogę do twojego serca i wezwij do swojej bratniej duszy ponad eterem. Poproś go, aby cię znalazł i powiedz mu, że go szukasz i jesteś otwarty na jego pojawienie się. Nie poddawaj się, jeśli nie znajdziesz go natychmiast. Jest możliwe, aby szukać pomocy od innych w tym poszukiwaniu.

Czytanie Tarota może być pomocne podczas szukania bratniej duszy. Tarot jest starożytnym systemem wróżenia, którego mocy my śmiertelnicy nie jesteśmy w stanie wyjaśnić. Duch używa kart w sposób, który wskazuje na pewne punkty w życiu osoby otrzymującej odczyt. Czasami odczyt może wydawać się niejasny, ale możesz być pewien, że kiedy czytnik mówi ci, że spotkasz swoją prawdziwą miłość w miejscu nad rzeką, to tak się stanie. Jeśli zdecydujesz się na czytanie, zawsze idź do niego z pozytywną ramą umysłu. Miej swoje zadanie mocno w głowie, kiedy zadajesz pytanie, aby czytelnik Tarota mógł znaleźć Twoją odpowiedź. Następnie posłuchaj czytania. Odpowiedź będzie tam i będziesz o krok bliżej do znalezienia swojej bratniej duszy. Nie jest to łatwe zadanie i musisz zdecydować, czy naprawdę chcesz je zrealizować, czy nie, zanim się na nie zdecydujesz.